door Karlijn Kleij, groep 8A.
Toen ik vier jaar was kwam ik in groep 1 bij juf Jolien. Die klas bestond voornamelijk uit mensen die bij mij op de peuterspeelzaal hadden gezeten. Ik vond groep 1 wel leuk, maar ik mistte mijn beste vriendin. Gelukkig is ze maar twee weken jonger dan ik ben dus kwam ze al snel weer bij me in de klas. Ik vond het een heel leuk jaar. In groep 2 kregen we juf Ester. Dit was juf Esthers eerste jaar op onze school. Ik weet nog dat er altijd twee mensen mochten verven en als Lieselot en ik mochten verven maakten we er altijd expres een bende van zodat we het mochten schoonmaken. Ik weet ook niet waarom we dat leuk vonden, maar we deden het vaak. Dit jaar kwam er ook een nieuw meisje bij ons in de klas: Loïs Honig. Ze zou eerst in de andere klas komen, maar omdat ze mij kende van zwemles werd ze overgezet naar onze klas. Ik was kort daarna jarig en nodigde Loïs ook uit. Ze was al snel echt deel van onze klas. 

In groep 3 kregen we juf Cora. Ik had van mijn zus gehoord dat ze heel erg aardig was. Toen ik na de eerste dag thuis kwam gaf ik mijn zus groot gelijk. Juf Cora zei altijd: “Ik houd niet van mopperen.” Toch deed ze het wel af en toe, maar dat was dan ook wel nodig. Ook was er een oude vriendin van mij (van de peuterspeelzaal en groep 1) blijven zitten: Pascalle. Ik was heel erg blij toen ik te weten kwam dat ze weer bij me in de klas kwam. We waren gelijk weer dikke vriendinnen. Lieselot, Pascalle en ik spraken vaak met mekaar af. Dat jaar hadden we voor het eerst twee leraren. Op donderdag kwam meester Henk altijd. Juf Cora en meester Henk hebben me allebei veel geleerd. Ik vond het echt heel leuk dat jaar.

Karlijn in 2011In groep 4 hadden we juf Madelein. Op de eerste schooldag dacht ik meteen dat juf Madelein heel aardig zou zijn. Aan het einde van het jaar vond ik dat nog steeds. Het was een heel leuk jaar. Ook dat jaar bleef er iemand zitten: Renée. Ik kende Renée ook nog van de peuterspeelzaal en groep 1. Ik heb dit jaar ook weer een fantastische tijd gehad. In dit jaar bestond onze school ook nog eens 100 jaar. Op de foto zie je mij bovenaan (erg hè..)


In groep 5 hadden we juf Paola en meester Henk. Het was een heel gezellig jaar. Juf Paola was erg grappig en heel aardig. Ik weet nog dat haar lievelings kleur rood was. Bijna het hele lokaal was rood. Lieselot en ik hadden een heel mooi schilderij van juf Paola gemaakt. Het was een geweldig jaar....

In groep 6 kregen we juf Anne. Ook juf Anne was nieuw dat jaar. Ik dacht dat groep 6 wel leuk zou worden, maar zo leuk had ik nooit gedacht. We maakten tijdens de lunch op vrijdag tosti’s, met aardrijkskunde mochten we proppen gooien, met breuken hadden we pannenkoeken en we deden veel just dance. Natuurlijk waren er ook minder leuke dingen en de gewone lessen. Aan het eind van het jaar vroeg ze wat ze het volgende jaar zeker moest doen. Ik vond dat ze het gewoon hetzelfde moest doen als dat jaar.....


In groep 7 hadden we meester Van Asperen en juf Ciska. Dit was het eerste jaar dat we meer een meester hadden dan een juf. Karlijn in 2015Meester Van Asperen was heel leuk. Hij kon heel goed vertellen. Hij had een leuke geschiedenisles. Hij vertelde en we hoefden alleen te luisteren. Juf Ciska was er elke vrijdag. Dan werd er meer met de boeken gewerkt. Dat was niet erg, want dat moest ook gewoon gebeuren....

Groep 8 is nog niet afgelopen, maar het is nu al een super jaar. We hadden juf Tyske en meester Vermaak. Juf Aleida heeft ons super goed geholpen in haar lokaaltje boven. De tijd vloog voorbij. Op de foto hierboven sta ik op de bovenster rij in het midden. We gaan bijna op kamp en daarna hebben we de musical "Het dak eraf..!"en dan zit groep 8 er al weer op. Ik hoop dat het heel erg leuk gaat worden de komende weken...